Діяльність

Приватне акціонерне товариство «Львівм’ясомолпроект» — одна з провідних українських проектних організацій, що існує на ринку проектних послуг більше ніж 40 років. Вона заснована як «Проектно-конструкторське технологічне бюро Міністерства м’ясної та молочної промисловості УРСР», що займалося розробкою проектів будівництва, реконструкції, техпереозброєння та капітальних ремонтів підвідомчих цьому міністерству підприємств. В 1974 році під час реорганізації ПКТБ було перейменовано в ПК «Львівм’ясомолпроект» в складі Республіканського об’єднання «Укрм'ясомолремонт ».. Завданням ПК «Львівм’ясомолпроект» було оперативне вирішення нагальних питань з реконструкції, техпереозброєння та модернізації діючих підприємств галузі. Також ПК «Львівм’ясомолпроект» займалась як проектуванням нових виробництв так і реконструкцією діючих підприємств, де необхідно проводити роботи в умовах діючого виробництва, надбаний досвід і вміння знаходити рішення у незручних умовах, які виникали під час приймання рішень по реконструкції об’єктів вивела ПК «Львівм’ясомолпроект» на лідируючі позиції в даній галузі.

У 1996 році ПК«Львівм’ясомолпроект» реорганізована у Відкрите акціонерне товариство «Львівм’ясомолпроект» (ВАТ «Львівм’ясомолпроект» ).

Рішенням Загальних зборів акціонерів Товариства від 21 березня 2011 року Відкрите акціонерне товариство «Львівм’ясомолпроект», у зв’язку із приведенням своєї діяльності у відповідність до норм Закону України «Про акціонерні товариства», перейменовано у Приватне акціонерне товариство «Львівм’ясомолпроект», яке виступає правонаступником по всіх правах та зобов’язаннях Відкритого акціонерного товариства «Львівм’ясомолпроект».

За період діяльності організації з часу створення і до 1992 року за її проектами реконструйовано та збудовано близько 1500 об’єктів м’ясомолочної галузі. В період з 1992 року організація розширює свою діяльність на ринку проектних послуг і приймає участь в створенні громадських та житлових об’єктів, промислових об’єктів, АПК та об’єктів іншого профілю. Але основним сегментом діяльності залишається проектування підприємств харчового та переробного профілю.

Нашою стратегією на ринку в Україні є забезпечення попиту вітчизняних підприємств в розробці якісної комплексної проектної документації. Ми постійно вдосконалюєм наші проекти , вивчаємо і впроваджуємо нові технології. Особливостями технологій, які розробляються нашими спеціалістами, є по-перше відповідність діючим українським будівельним нормам і правилам, а також врахування стандартів Євроспілки та системи HACCP.

Сучасна технічна база та програмне забезпечення, які є в нашому розпорядженні, дають можливість:

  • виконувати різноманітні архітектурні, конструктивні, технологічні та інженерні рішення на високому рівні;
  • забезпечити конкурентність та економічну ефективність запроектованих будівель, споруд та приміщень;
  • оптимізувати і врахувати побажання найвимогливіших та найвибагливіших клієнтів;
  • гарантувати експлуатаційну надійність та безпечність запроектованих об’єктів.

За останні 5 років інститутом успішно реалізовано понад 30 проектів в сферах промислового та громадського будівництва.

Серед замовників проектів такі відомі компанії: : Шепетівський м'ясокомбінат, Черкаська продовольча компанія, Івано-Франківський птахокомбінат, Дрогобицький м‘ясокомбінат, ТзОВ «Пустомитим’ясо», ПП «Плай», ПП «Роман», ПП «Білаки», ТзОВ«Мізочпродукт», ТзОВ«Верест», Камянець-Подільський птахокомбінат, ТМ «Курчак», Т М «Інделіка» та ряд інших. До складу наших замовників у молочній та іншій переробній харчовій індустрії входять: ТМ «КОМО»,ТМ «Радимо», ВАТ «Львівський холодокомбінат», «Тернопільський молокозавод», Жашківський маслозавод.

ПрАТ «Львівм’ясомолпроект» є одним із лідерів проектного ринку в харчопереробній галузі України. Ми забезпечимо розвиток Вашого бізнесу. Ми гнучко реагуємо на пропозиції замовника по концептуальних проектних рішеннях.

Нам довіряють