Реконструкція з добудовою ковбасного цеху та будівництво допоміжних будівель та споруд в с. Всеволодівка Луцького району Волинської області

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

Необхідність проведення реконструкції з добудовою ковбасного цеху виникла у зв’язку зі збільшенням продуктивності цеху. Існуюча продуктивність ковбасного цеху становить 2,0 т/зміну ковбасних виробів в асортименті. Після проведення реконструкції продуктивність ковбасного цеху зросте до 10,0 т/добу. Реконструкція передбачає також добудову до ковбасного цеху нових виробничих площ та будівництво допоміжних будівель та споруд.

Реконструкція дозволить забезпечити компонувальні та технологічні рішення, що забезпечують найбільш повну, комплексну переробку м’яса та організацію  проведення технологічних операцій у відповідності до вимог нормативно-технічної документації. Планування виробничих приміщень та розташування обладнання виключає випадки пересікання технологічних потоків сировини та готової продукції.

Проведення реконструкції з добудовою ковбасного цеху в с. Всеволодівка зумовило необхідність збільшення потужності котельні. Для цього виконується проект будівництва котельні, що працюватиме на твердому паливі. 

Для забезпечення виробництва, що зросло, проектуються також:

допоміжний корпус (майстерня);

протипожежні резервуари 2х150 м³;

насосна станція протипожежного водопостачання;

резервуари запасу води;

установка очищення поверхневих стічних вод;

збірник виробничих стічних вод, V=250 м³;

збірник побутових стічних вод, V=100м³;

закритий сміттєзбірник.

Площа забудови ділянки - 5565,70 м²

← повернутись назад