Нове будівництво холодильних камер з адміністративно-побутовими та допоміжними приміщеннями по вул. Гайок, 222-б, м. Біла Церква, Київської області

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

Будівля холодильних камер з адміністративно-побутовими та допоміжними приміщеннями, що проектується - прямокутна будівля з розмірами 51,8х29,0 м в осях. У проектованій будівлі холодильних камер з адміністративно-побутовими та допоміжними приміщеннями планується зберігати заморожені м’ясні напівфабрикати, охолоджені м’ясні напівфабрикати, ковбаси.

Запропонована у проекті технологія зберігання продукції - заморожених та охолоджених м’ясних напівфабрикатів, ковбас - відповідає діючим на сьогодні стандартам, нормам і правилам.

Холодильне обладнання відповідає сучасним вимогам, є   високотехнологічним, продуктивним і забезпечує виконання усіх параметрів технологічного процесу. В залежності від температурних вимог і розміщення холодильних камер, запроектовано п'ять незалежних систем охолодження. Система охолодження – безпосередня, повітряна. Повітроохолоджувачі підвішуються до стелі з допомогою металевих шпильок до металоконструкцій та не займають корисні площі в камерах зберігання. 

Контроль якості продукції, що зберігається у камерах, здійснюється працівниками виробничої лабораторії підприємства.

Площа забудови (проектована) - 1601,2 м²

Продуктивність виробництва (ємність холодильних камер) - 280 палетомісць,181,4 тонн.

← повернутись назад