Будівництво цеху із забою птиці та ковбасного цеху (коригування проекту будівництва цеху із забою птиці та ковбасного цеху по вул. І .Богуна в с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області)

      

    

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

Проектом передбачено будівництво цеху забою птиці та ковбасного цеху по вул. І.Богуна в с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області.

Проектом передбачається будівництво головного виробничого корпусу (ГВК) - цеху забою птиці та ковбасного цеху - з прибудованим адміністративно-побутовим корпусом (АПК) та допоміжних споруд: котельні, очисних споруд попередньої очистки виробничих та побутових стоків, резервуарів запасу води, водопровідної насосної станції, газорозподільного пункту, трансформаторної підстанції, вагової вантажопідйомністю 60 тонн, прохідної з магазином, каналізаційної насосної станції з ємністю очищених стоків, дезінфекційниих бар’єрів, резервуара-усереднювача, каналізаційних насоснох станцій №№ 1, 2, 3, та 4, відстійника для бруду та нафтовловлювачів дощових вод (сепаратори нафтопродуктів).

Проектований головний виробничий корпус (ГВК) призначений для забою та переробки птиці – індиків. Його проектна продуктивність становитиме до 2100 голів індиків та 1398 голів індичок за зміну. Потужність по переробці птиці згідно розрахунку становить 50 т/зміну.

Проектна потужність ковбасного цеху становитиме в середньому 3000 кг/зм ковбасних виробів та виробів із м’яса,

Площа забудови - 7944,00 м²

← повернутись назад