Реконструкція забійного цеху з добудовою та будівництвом виробничих і допоміжних приміщень м'ясопереробного підприємства в с. Комарів, Сокальського р-ну, Львівської обл., вул.Кутова,20

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

Проект передбачає: реконструкцію та добудову забійного цеху та холодильника, які в результаті об’єднуються в єдину споруду – головний виробничий корпусу (ГВК), до якого прибудовуються загони передзабійного утримання свиней, котельня та навіс. 

За рахунок реконструкції проводиться упорядкування технологічного процесу, чітке розділення на чисту та брудну зону, уникнення перетинання протоків, збільшення виробничих площ відповідно до проектної  потужності цеху (ГВК) по забою свиней та розширення асортименту, збільшення об’єму камер охолодження та зберігання. В побутовому блоці влаштовуються гардероби для працівників чистої та брудної зони. Особливу увагу приділено облаштуванню санпропускників.

Для забезпечення теплом та гарячою водою прибудовується твердопаливна котельня з двома котлами. Передбачається будівництво гаражу з дільницею технічного огляду автомобілів, де проводиться огляд скотовозів перед рейсом та профілактичні огляди, а також дрібний ремонт.

Поруч з гаражем розташовується склад запчастин.

В адміністративному корпусі з їдальнею, що проектується, влаштовується їдальня для працівників підприємства, гардероби, пральня робочого одягу та офісні приміщення.

Проектом передбачено чітке розділення території на чисту та брудну зону, починаючи від в’їзду на підприємство. 

На в’їзді в кожну зону передбачено встановлення дезинфекційних бар’єрів (дезпроїздів).

Для накопичення та вивезення відходів переробки, гною та сміття в брудній  зоні компактно розташовуються гноєсховище, збірник для гноївки, конигозбірник та закритий сміттєзбірник. На вивезення гною, каники, відходів виробництва та сміття укладені договори з відповідними організаціями та підприємствами, що їх переробляютиь.

Для протипожежних потреб проектуються пожежні резервуари та протипожежна насосна станція.

Робочим проектом передбачається переробка свиней в кількості  700голів/зм.

Площа забудови об'єктів що проектуються та реконструюються - 10446,00 м²

← повернутись назад