Будівництво цеху забою птиці з допоміжними спорудами по вул. Зеленій, 48 в с. Підгайчики Золочівського району Львівської області

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

Проектом передбачається будівництво цеху забою птиці з вбудованим адміністративно-побутовим корпусом (ГВК) та допоміжних споруд (адміністративний корпус з прохідною та магазином, водопровідна насосна станція, резервуари протипожежного та господарсько-питного запасу води, автомобільні ваги, дезінфекційний бар’єр, очисні споруди дощових вод (сепаратори нафтопродуктів), жировловлювач, каналізаційна насосна станція (КНС), закритий сміттєзбірник, каналізаційні очисні споруди, трансформаторні підстанції та вузол обліку газу).

Проектна потужність цеху становить 2000 гол/год або 12000 гол/зм. Загальна вага живої птиці, при зазначеній продуктивності, становитиме 26400кг/зм. Продукція, що планується перероблятись на підприємстві:

тушка в розробку – 11647 кг,

тушка на заморозку – 2100 кг;

тушка охолоджена – 6000 кг;

субпродукти – 2550 кг.

Адміністративний корпус з прохідною та магазином, на плані запроектований при в’їзді на територію підприємства, і за своєю суттю є багатофункціональною будівлею.

Системи інженерного забезпечення будівлі проектуються на основі вимог державних будівельних норм і складають внутрішні мережі санітарно-технічних систем, опалення та вентиляції, холодного та гарячого водопостачання, повітропостачання, холодопостачання, газопостачання, а також систем електрообладнання, слабострумових мереж.

Площа забудови ділянки (в умовних межах проектування) – 7650,20м².

Будівництво основних та допоміжних споруд заплановано в одну чергу.

← повернутись назад