Будівництво ковбасного цеху потужністю 5 т/зм з адміністративно-побутовими приміщеннями та допоміжними будівлями і спорудами по вул. Незалежності, 100 в смт. Гоща, Гощанського р-ну, Рівненської обл.

      

  

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

Проектований ковбасний цех знаходиться на території, що належить ТзОВ «Перша М’ясна Хата». 

Проектом передбачається будівництво ковбасного цеху з адміністративно-побутовими приміщеннями (головний виробничий корпус) та допоміжних будівель і споруд (котельня з димовими трубами, каналізаційна насосна станція, закритий сміттєзбірник, ємність для зберігання поверхневих стічних вод, сепаратор нафтопродуктів). 

Будівля ГВК прямокутна одноповерхова, з вбудованими 2-х поверховими адміністративно-побутовими приміщеннями та технічними площадками. Розмір будівлі в плані 43,0х55,0м. Максимальна висота будівлі Проектована висота будівлі – 9,300м (гребінь).

В прибудові до головного виробничого корпусу проектом передбачається котельня на твердому паливі. Розміри котельні 10,0х12,0м.

Системи інженерного забезпечення будівлі проектуються на основі вимог державних будівельних норм і складають внутрішні мережі  санітарно-технічних систем, опалення та вентиляції, холодного та гарячого водопостачання, повітропостачання, холодопостачання, а також систем електрообладнання, слабострумових мереж. Проектування інженерних мереж проводиться на підставі технічних умов підключення та енергозабезпечення.

Проектна потужність ковбасного цеху становить 5,0 т/зм ковбасних виробів.

Площа забудови - 2635,10 м²

← повернутись назад