Реконструкція та розширення нежитлової будівлі під цех по виробництву ковбасних виробів по вул. Гайок, 222-б в м. Біла Церква, в адміністративних межах Фурсівської сільської ради, Білоцерківського р

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

Нежитлова будівля, котра підлягає реконструкції та розширенню під ковбасний цех розташована по вул.. Гайок, №222-б в м. Біла Церква Київської області. Існуюча будівля - це колишня їдальня розформованого військового містечка, П-подібної форми. Розширення будівлі здійснюється за рахунок забудови внутрішнього двору та прибудови до фронтальної сторони будівлі. 

Проекті рішення забезпечують проведення технологічних операцій послідовно, без пересікання технологічних потоків та із забезпеченням найбільш повної та комплексної переробки м’яса.

Крім будівництва головного виробничого корпусу з побутовими приміщеннями та технологічними площадками проектом передбачається будівництво:  

-модульної котельні;

-прохідної;

-трансформаторної підстанції;

-станції попередньої очистки виробничо-побутових стічних вод;

-закритого сміттєзбірника;

-каналізаційної насосної станції.

-контрольно-пропускний пункт.

В проектованому ковбасному цеху планується  випускати варенні  та сирокопчені ковбасні вироби.

Реалізація проекту будівництва ковбасного цеху відбуватиметься у два етапи – І-м та ІІ-м пусковими комплексами:

Перший пусковий комплекс – це м’ясопереробне виробництво потужністю   3 т/зм. варених ковбасних виробів та 1,5 т/зм. сирокопчених ковбас. 

Другий пусковий комплекс – це додатковий ввід в експлуатацію двох камер холодного копчення та камери сушіння для сирокопчених ковбас та  збільшення виробництва сирокопчених ковбас до 3,0 т/зм.

Площа забудови ділянки - 3703,00 м²

← повернутись назад