Реконструкція бойні під м’ясопереробний комплекс по вул. Цмокна, 1-Б в с. Мала Антонівка Білоцерківського району Київської області.

Генпроектувальник - ПрАТ "Львівм'ясомолпроект".

ТОВ «Антонівський м’ясокомбінат» - підприємство, яке раніше функціонувало, як бойня, реконструюється під м’ясопереробний комплекс зі збільшенням потужності з 5 до 170 тон перероблюваного м’яса на добу з добудовою м’ясожирового цеху та інших допоміжних будівель та споруд.

Проектом запроектовані компоновочні технологічні рішення, які дають можливість максимально використати існуючі площі і передбачають добудову необхідних виробничих площ для забезпечення проектної (запланованої) потужності виробництва, а також розробити найбільш раціональні транспортні потоки з максимальною механізацією технологічних і транспортних процесів. Проектом передбачені окремі зони (брудні і чисті) по забою, розробці та обробці субпродуктів, кишок, консервування шкур.

Проект реконструкції передбачає застосування новітніх технологій переробки продукції, застосування сучасного технологічного обладнання. У результаті реконструкції всі виробничі підрозділи об’єднуються в одне велике приміщення – головний виробничий корпус.

Головний виробничий корпус - одноповерхова будівля складної геометричної форми з неповним каркасом.Виробник технологічного обладнання чеська фірма «Farmet», а також передбачається нестандартне обладнання.

Для забезпечення підприємства адміністративними, побутовими приміщеннями передбачається будівництво адміністративно-побутового корпусу.

Для забезпечення теплом та гарячою водою підприємства проєктується твердопаливна котельня. 

Проектом передбачено чітке розділення території підприємства на чисту та брудну зону, починаючи від в’їзду на підприємство.

Продуктивність по переробці:

- м'яса ВРХ у напівтушах 24,96 т/добу

- м’яса свиней у напівтушах  144,072 т/добу

Площа забудови земельної ділянки-  6656,84 м²

← повернутись назад